Geen producten in je winkelmand.

Staffelkorting | Prijs |
---|---|
2 of meer | |
5 of meer |
Onze servicepartner komt bij jou op locatie en demonstreert het meubelstuk. Besluit je tot koop over te gaan dan betaal je normale product prijs. Zie je van aankoop af, dan betaal je enkel de proefplaatsing kosten.
Meer informatie
19,95Wij staan 100% achter onze producten en de kwaliteit. Wij zijn ervan overtuigd dat jij dit ook zult zien aan onze producten en komen dit graag vrijblijvend demonstreren als jij nog twijfels hebt. Onze service partner komt dan bij jou op locatie om het product te demonstreren. Je kunt dan direct tijdens de proefplaatsing beslissen of je het meubelstuk wilt aanschaffen en houd, of dat je van de aankoop afziet. Ga je over tot aankoop dan betaal je direct alleen de normale product prijs. Ze je af van aankoop dan betaal je slechts €19,95 per product/set. Als je van aankoop afziet neemt de service partner het product mee terug en heb je dus ook geen rompslomp en onvoorziene kosten van het retourneren.
Voor het aanvragen van een proefplaatsing moet de rest van het bestelformulier wel voldoende ingevuld zijn
De Eames EA 219 Softpad Bureaustoel in full black door Cavel Design
De Eames Softpad EA 219 Bureaustoel in stoere Full Black Edition. We zijn enorm trots om deze uitvoering in kwaliteits uitvoering in onze collectie te hebben. Deze Eames EA 219 Softpad volledig in zwart uitgevoerd is perfect voor de hedendaagse interieurs waar stoer en industrieel de stijl is, maar waar ook stijlvolle kwaliteit belangrijk is.
Afmetingen
103-112 cm hoogte
59 cm breed (buitenwerks)
57 cm diepte (buitenwerks)
62 cm diameter stervoet
43-52 cm zithoogte
65-74 cm armleuning hoogte
Uitgebreide omschrijving van de Eames EA 219 Office Chair Full Black
Wij vinden hem super gaaf en zijn trots om jou deze Edition Full Black Eames EA 219 Softpad Office Chair aan te te kunnen bieden.
De spiegelglans chroom delen zijn vervangen voor stoere mat zwart gepoedercoate delen. Daarmee krijgt de Softpad Serie office chair toch wel een stoere uitstraling!
De oorsprong van de Eames EA 219 Softpad Office Chair
De Eames Style EA 219 softpad bureaustoel is waarschijnlijk een van de meest populaireste bureaustoel van de wereld. En dat is natuurlijk niet voor niks. Toen het geroemde Eames echtpaar Charles en Ray met de ontwerpen uit de aluminium serie aan de slag gingen, was er eigenlijk nog geen enkele stoel welke op deze manier samengesteld was. En daarmee doelen wij op het feit dat de zitting vrij gespannen tussen de aluminium profielen gespannen werd. Hierdoor ontstond een ergonomisch vormgegeven zitting met een hoge elegante en slanke vormgeving. Na enkele jaren is er de stap gemaakt om met deze uiterst succesvolle serie te herzien. Toen is de Softpad Serie ontstaan, waarmee extra luxe pads toegevoegd werden aan het ontwerp, waardoor er enorm veel comfort en stijl bij kwam. De Eames EA 219 Softpad Office Chairs is uit deze serie een van de meest succesvolle uitvoeringen geworden welke in vele interieurs nog steeds zijn plek vind.
Materialen van de Eames EA 219 Softpad Bureaustoel Edition Full Black
De Eames EA 219 Softpad Bureaustoel Edition Full Black is zoals met al onze producten met zorg samengesteld en gemaakt. Dat wil zeggen dat we met zorg alle materialen geselecteerd samengevoegd hebben tot deze prachtige design icoon zonder compromissen te doen. De bekleding is van top grain runderleer, welke degelijk opgespannen zit tussen de zwart gepoedercoate profielen. Aan de binnenzijde van de bekleding is ook gebruik gemaakt van pvc kunstleer, welke voorkomt dat de leren bekleding vroegtijdig gaat doorhangen door het kenmerkende uitrekken van leer.
Onder de zitting is daarna het mechaniek gemonteerd. Deze zorgt ervoor dat de stoel kan neigen/veren. Vind je dit neigen vervelend, dan kun je deze stand blokkeren en heb je gewoon een vaste gefixeerde zitting. Door middel van een stelknop onder de zitting kun je de veerdruk van de neig ook losser of vaster zetten. Daardoor kun je dus de neigfunctie perfect afstellen op je lichaamsgewicht.
Onder het mechaniek vind je de zwarte gasveer. Door middel van de hendel onder de zitting kun je daarmee de hoogte van de zitting afstellen (43-52 cm zithoogte). De gasveer plaatst zich in de vijfster voet welke is afgewerkt met zwarte poedercoating. De poedercoating is kenmerkend voor hardheid en slijtvastheid. In de stervoet zitten de zwarte wielen, type semi-soft. Deze wielen zijn geschikt voor vrijwel iedere ondergrond (uitgezonderd linoleum en rubberachtige vloeren).
Wij helpen je graag!
Bel naar +31 (0) 85-0645529 (elke werkdag van 09:30 tot 17:00 uur)
Zaterdag alleen chat en whatsapp van 09:30 tot 16:00 (whatsapp nr. +31 (0)6-20919227)
E-mail naar info@caveldesign.com