Geschiedenis Eames Softpad bureaustoelen
Het ontwerp van de Soft Pad Group dateert uit 1969. De opgenaaide kussens vormen een opvallend contract met het slanke aluminiumprofiel. De ontwerpers Ray en Charles Eames hebben voor Vitra dit model ontworpen. Bij Cavel Design hebben wij een Redesigned van hoge kwaliteit weten te produceren, en dat voor een betaalbare prijs.
Het mechaniek en de functionaliteiten
De Diamond serie bureaustoelen van Cavel Design zijn voorzien van een extra degelijke neig/kantel mechaniek. Het comfort is hierdoor extra hoog omdat je de bureaustoel perfect af kunt stellen. De mechaniek kan je blokkeren in 5 vaste standen / zithoeken. En wil je lekker schommelen, dan kun je het mechaniek los laten staan en de veerdruk, waarmee de zitting kantelt, op lichaamsgewicht afstellen d.m.v. de draaiknop onder de zitting.
Afwerking en Details
Voor het frame hebben is gekozen voor een zeer sterke, krasbestendige poedercoating. Uniek hierin is de frosted black kleur en structuur. Dit geeft een prachtig contrast met de kunstleren zitting. Het kunstleer dat gebruikt wordt is van hoogwaardige kwaliteit met 12.500 Martindale slijtvastheid. Dat is meer dan voldoende om bij intensief gebruik jaren plezier van te hebben. Het diamant stikselwerk geeft je stoel een prachtige elegante uitstraling. Deze
bureaustoel is werkelijk een prachtig stuk voor in je interieur, of dit nu zakelijk of privé is. De afwerking is, zoals je mag verwachte van Cavel Design, van zeer hoge kwaliteit.