Geen producten in de winkelwagen.

Meer informatie
Wil je de showroom bezoeken en dit product proberen? Onze openingstijden zijn als
volgt:
Woensdag 10:00 – 17:00
Donderdag 10:00 – 17:00
Vrijdag 10:00 – 17:00
Buiten deze momenten zijn wij ook op afspraak geopend. Je kunt eenvoudig online een
afspraak boeken op de beschikbare datums.
Showroom adres:
Cavel Design
Zwarte Dijk 34F
7775 PB Lutten
Onze servicepartner komt bij jou op locatie en demonstreert het meubelstuk. Besluit je tot koop over te gaan dan betaal je normale product prijs. Zie je van aankoop af, dan betaal je enkel de proefplaatsing kosten.
Meer informatie
19,95Wij staan 100% achter onze producten en de kwaliteit. Wij zijn ervan overtuigd dat jij dit ook zult zien aan onze producten en komen dit graag vrijblijvend demonstreren als jij nog twijfels hebt. Onze service partner komt dan bij jou op locatie om het product te demonstreren. Je kunt dan direct tijdens de proefplaatsing beslissen of je het meubelstuk wilt aanschaffen en houd, of dat je van de aankoop afziet. Ga je over tot aankoop dan betaal je direct alleen de normale product prijs. Ze je af van aankoop dan betaal je slechts €19,95 per product/set. Als je van aankoop afziet neemt de service partner het product mee terug en heb je dus ook geen rompslomp en onvoorziene kosten van het retourneren.
Voor het aanvragen van een proefplaatsing moet de rest van het bestelformulier wel voldoende ingevuld zijn
De Sean Chair door Cavel Design
De Sean Chair rood is een schitterend organisch vormgegeven design fauteuil. Door het compacte, comfortabele ontwerp en tijdloze design is geïnspireerd op klassiekers van Jacobsen is de Sean Chair in vrijwel ieder interieur een echte eyecatcher. De Sean Chair van Cavel Design is van hoge kwaliteit en dat voor de scherpste prijs.
Afmetingen
86 cm hoogte
75 cm breedte
71 cm diepte
44 cm zithoogte
61 cm armleuning hoogte
Uitgebreide omschrijving van de Cavel Design Sean Chair
De Sean Chair is een prachtige comfortabele fauteuil met een relatief stevige semi-actieve zit. Dankzij de organische vormgeving geïnspireerd op de sierlijke vormen van een zwaan, is deze zitting toch verrassend comfortabel. Perfect om als extra stoel in je interieur te zetten als eyecatcher, maar ook als een heerlijke extra zit plek.
De materialen
De Sean Chair van Cavel Design is van hoge kwaliteit en dat voor de scherpste prijs. Het ontwerp is gebaseerd op meerdere modellen van Arne Jacobsen welke gecombineerd zijn tot dit unieke en exclusieve design van Cavel Design. De Sean Chair is vormgegeven uit vele lagen polyester en daarna voorzien van een comfortabele laag “high density foam”. De bekleding is van heerlijk zacht maar slijtvast kasjmier welke doormiddel van zigzag stikwerk prachtig op de rand van de stoel samenkomt. Een prachtig contrast word gecreëerd door de 4-stervoet welke vervaardigd is uit massief gegoten aluminium welke is afgewerkt in spiegelglans of mat zwart (naar keuze). Onder de stervoet zitten kunststof vloerdoppen welke uw vloer beschermen tegen krassen en beschadigen. De zitting is 360 graden draaibaar wat de stoel perfect maakt in iedere plek in uw interieur te plaatsen. Ook is de stoel voorzien van een terugdraai mechaniek.
Kan ik de Sean Chair als eetkamerstoel gebruiken?
Ja dit kan. De transporteur zal er dan hogere veren voor u tussen plaatsen. Vermeld dit wel bij de bestelling in de notitie zodat wij dit tijdig klaar kunnen zetten.
Is de Sean Chair in hoogte verstelbaar?
Nee de Sean Chair is niet in hoogte verstelbaar. Het is één vaste stand.
Met welk materiaal is de Sean Chair bekleed?
De Sean Chair in het leer is bekleed met echt leer afkomend van één huid, de Sean Chair in kasjmier en velvet zijn bekleed uit één stuk. Hierdoor heb je op de achterkant geen last van naden.
Van welk materiaal is het onderstel van de Sean Chair gemaakt?
Het onderstel is gemaakt van aluminium in de kleuren chroom of zwart.
Is de Sean Chair draaibaar?
Ja de Sean Chair is 360 graden draaibaar.
Hoe werkt een proefplaatsing?
Bij een proefplaatsing neemt de transporteur een nieuwe stoel mee. De proefplaatsing duurt ongeveer 30 minuten. Je dient hierna een keuze te maken of je over gaat tot aankoop, waarna de stoel gelijk kan blijven staan. En als je niet overgaat tot aankoop, dan neemt de chauffeur de stoel weer mee terug.
Hoe lang zit er garantie op de producten?
Standaard zit er twee jaar garantie op de producten. Dit is tegen bijbetaling uit te breiden naar een 3 of 5 jarig garantie pakket. Hier zit ook gelijk de juiste onderhoud set bij in.